background
KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

HMY Lojistik, başta avrupa ülkeleri olmak üzere, asya ve ortadoğu ülkelerine düzenli parsiyel ve komple taşımacılık hizmeti vermektedir. İthalat ve ihracat parsiyel ve komple ticari eşya taşımacılığının yanısıra fuar hizmetleri ve nakliyesi, zati eşya ve mobilya taşımacılığı, proje ve ağır nakliye taşımacılığı, ısı dereceli taşımalar, ekspres kargo taşımacılığı, şehir içi dağıtım hizmetleri vermektedir. Ayrıca -24/+20 derece frigo komple ve parsiyel yük taşımacılığı, transit yük taşımacılığı yapmaktadır.

Araç filomuzun tamamına yakını mega tenteli,kayar çatılı,üstten açılma obsiyonuna sahiptir. malların düzenli istiflenmesini sağlamak ve hasar riskini minimize etmek için raflı kat kurulabilecek sistemli araçlarımız mevcuttur. Yüklemelerinizin tamamı Türkiye'den çıkarken ve karşı taraftan yüklenirken çok hassas ve en emniyetli bir şekilde uzman depocularımızla yüklenir ve istiflenir.

Yüklemelerinizle ilgili Türkiye yurtdışı evrak kontrolleri ,gümrükleme işlemleri, çıkış ,varış bilgileri ve araç takipleri çok kontrollü ve dikkatli yapılır. Avrupa hattında çalışan araçlarımızın önemli bir bölümü karayolundan ekspres hızlı hizmet vermektedir. araç filomuz yeni ve genç bir filodur. en son teknoloji takip ve kontrol sistemlerine sahiptir. cmr ve diğer bütün sigorta teminatlarına sahiptir.