background
DEPOLAMA

Erenköy Gümrüğüne Bağlı Samandıra da 3.000 m2, Gümrüklü 600 m2, Gümrüksüz 3.000 m2 açık alana ve her türlü uluslararası standartlara sahip lojistik depolarımız mevcuttur. HMY Lojistik olarak Kendimize ait ve Stratejik ortak olarak hizmet verdiğimiz ,Yüksek tesis standartlarına sahip ve hijyenik saklama koşullarının yanı sıra hızlı servis sunabilen,gümrüklü-gümrüksüz depolama, transit,gümrükleme, katma değerli hizmetler ve yurtiçi dağıtım hizmetlerini entegre bir şekilde Seçkin müşterilerine farklı lokasyonlardan sunmaktayız. Ayrıca Müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre değişebilen,ürün özelliklerine göre karşılıklı çözüm üretebileceğimiz fikirlerde sunabilmekteyiz.

Seçkin Müşterilerimiz icin opersayon maliyetlerinin azaltılması ve bu amaçla müşterilerine üretim öncesi ve üretim sonrası depolama ayrıca ihracata yonelik depolama ,konsolidasyon , sipariş hazırlama hizmeti verilmektedir Gümrüklü ve gümrüksüz depolama hizmetleri sunmaktadır.

Avantajlarımızdan bahsetmek gerekirse; Piyasaya göre uygun fiyatlandırma, Antrepolarımızın gümrüklere yakın olması, Tır/Konteynerle gelen ve yüklenen ürünlerin çok hızlı indiririlmesi ve yüklenmesi, Gümrük, Tır tescil işlemlerinin çok hızlı olması, Gümrüklü ve gümrüksüz depolarımızın içinde yeterli sayıda forklift ve eleman bulunması diyebiliriz.